ЗА РІК «УКРОБОРОНПРОМ» СУТТЄВО НАБЛИЗИВ УКРАЇНУ ДО НАТО – М. КОЖЄЛ

????????????????????????????????????

Завдяки роботі «УКРОБОРОНПРОМу» Україна за останній рік зробила значний крок до Північноатлантичного альянсу.   Про це сказав голова Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожєл на офіційній зустрічі з генеральним директором ДК «УКРОБОРОНПРОМ» Романом Романовим.

Марчін Кожєл запевнив у особистій підтримці «УКРОБОРОНПРОМу» на стратегічних напрямках розвитку співпраці з Україною. Перш за все, мова йде про перехід підприємств «УКРОБОРОНПРОМу» на стандарти НАТО у виробництві ОВТ згідно з розробленою «Дорожньою картою реформування системи стандартизації в оборонній сфері на 2015-2018 роки». Відповідний документ став результатом семінару «Співпраця Україна-НАТО з питань політики стандартизації», який відбувся навесні цього року в рамках Трастового фонду Україна-НАТО з логістики та стандартизації із залученням експертів Альянсу за участю фахівців «УКРОБОРОНПРОМу»

«Одним із головних практичних досягнень тісної співпраці «УКРОБОРОНПРОМу» та Офісу НАТО є також проект спільного українсько-польського підприємства. Його ми втілимо вже найближчим часом», – заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов, додавши, що існують значного прогресу й у інших сферах співпраці: закупівлею, спільним виробництвом, обміном досвідом та технологіями, а також модернізацією обладнання.

Зокрема, «УКРОБОРОНПРОМ» продовжує  свою участь у проекті «Захист портів» (Harbour protection) в рамках реалізації Концепції Smart Defence, до якого Україна приєдналася 2014 року. Обладнання, розроблене в Україні (наприклад, гідроакустичних станцій «ОЛІМП-2»), планується до участі в навчаннях восени 2015 року на військово-морській базі Лісабону.

Нагадаємо, що 4 липня 2014 року «УКРОБОРОНПРОМ» очолив Роман Романов – випускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де здобув ступінь магістра МВА. За результатами його річної роботи, Концерн суттєво поглибив співпрацю з оборонними підприємствами країн-членів НАТО. До списку міжнародних партнерів Концерну додалися десятки нових країн.

Фото
галерея