ЗА РІК РОБОТИ НОВОЇ КОМАНДИ МЕНЕДЖЕРІВ «УКРОБОРОНПРОМ» ЗБІЛЬШИВ ВИРОБНИЦТВО ЗБРОЇ У 36 РАЗІВ

7c6459eee90583e6

За останній рік ДК «УКРОБОРОНПРОМ» виготовив та передав армії 3936 одиниць нової та модернізованої зброї, а також військової техніки. Це у 36 разів більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Такі факти містяться у підсумковому звіті Концерну за рік роботи нової команди менеджерів, яка зуміла відродити оборонну галузь країни.

«Головне досягнення року – Україна знову навчилася робити ефективну зброю. Тепер наш пріоритет – перехід за виробництво високоточної зброї та запуск у серію останніх перспективних розробок», – зауважив генеральний директор ДК «УКРОБОРОНПРОМ» Роман Романов.

Відповідно до звіту,  з загальної кількості переданого армії ОВТ, зокрема, 105 одиниць склала бронетехніка, 2686 одиниць – ракети та боєприпаси, 605 одиниць – ракетно-артилерійське озброєння, 459 одиниць – апаратура зв’язку, РЕБ та навігації.

Нагадаємо, що 4 липня 2014 року ДК «УКРОБОРОНПРОМ» очолив Роман Романов – випускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де здобув ступінь магістра МВА. Він зібрав команду висококваліфікованих фахівців з успішним досвідом на керівних посадах в кризових умовах не тільки в Україні, а й за кордоном.

У результаті роботи нової команди менеджерів вже наприкінці 2014 року Концерн зі збиткового став прибутковим, а державне оборонне замовлення було виконане на 100%.

Фото
галерея